Zpráva o činnosti spolku Koupaliště Hukvaldy 3/2022

 

S přísunem pěkného počasí jsme se přesunuli z hospůdky do úprav venkovních prostorů areálu. V prvé řadě jsme pro děti postavili slíbený herní hrad, upravili plochu dětského hřiště bezpečným jemným kačírkem. Dle návštěvnosti a využívání dětského hřiště si troufám říct, že má úspěch.

 

 

 

 

Dále jsme se finančně podíleli spolu s Obcí Hukvaldy na opravě střechy pódia a dále plánujeme výstavbu betonového tanečního parketu. V té souvislosti jsme pořídili i hudební aparaturu na ozvučení hudebních vystoupení. Pokud by někdo měl zájem o ozvučení nějaké akce, jsme také k dispozici. Pro sportovní vyžití jsme pořídili novou volejbalovou síť, branky na mini kopanou, badmintonové pálky, míče na volejbal a fotbal a za finanční pomoci Jakuba Žídka pingpongový stůl. Pokud si bude někdo chtít zahrát, jsou tyto věci k dispozici u obsluhy za 50Kč na jednu hodinu.

 

 

 

 

Co se týče akcí, uspořádali jsme diskotéku na uvítání prázdni a podpořili akce, jako byl Hukvaldská Potlach, Afterpárty Kryštof kempu, >>> Rock Bike Fest, koncert kapel Oborní Zvěř a Dowbellow a mladoboleslavské písničkářky s harmonikou Saši Niklíčkové. Nyní připravujeme koncert Evy Sukové alias Blondýny.

 

 

Za nás se tyto akce velmi vydařily, ale bohužel spustily i vlnu stížností za nedodržení nočního klidu, za který se omlouváme a zároveň také prosíme o větší toleranci při akcích, které se konají jednou za rok.

 

Aleš Drlík, statutární ředitel spolku