Zpráva o činnosti spolku Koupaliště Hukvaldy 2/2022

 

Máme za sebou již 5 měsíců provozování hospůdky a areálu Koupaliště Hukvaldy, a tak bych vás rád seznámil s tím, jak jsme se za tu dobu posunuli. V současné době jsme dokončili úpravy vnitřního prostoru hospůdky, ve které máme nově nataženou a zrevidovanou kompletní elektroinstalaci včetně blízkého pódia, dřevníku a druhého výdejního okna se zastřešeným posezením vedle WC. 

 

 

Máme v provozu plně funkční místnost na přípravu jídla, kde je instalován gril, dvě pece na pizzu, trouba na dopékání pečiva a tepelná vitrína. Díky tomu jsme schopni nabízet čerstvé pečivo, grilovaná kuřata, vepřová kolena a žebra, párky v rohlíku, klobásy a další. Do výčepu jsme dostali od pivovaru Plzeňský Prazdroj nové otočné kohouty, díky kterým jsme schopni čepovat pivo rychleji a kvalitněji. Bohužel se ještě stále potýkáme s nedostatkem zaměstnanců/brigádníků, takže se omlouváme za občasné zdržení ve frontě či jiné nedostatky, na jejichž odstranění usilovně pracujeme. V klubovně hospůdky jsme nainstalovali plátno a projektor pro sledování sportovních přenosů apod. a budeme tam mít také hudební nástroje pro případné komorní hudební večery. 

 

 

 

Nyní se naše aktivita přesouvá na venkovní prostory, kde aktuálně finišujeme se stavbou dětského herního hradu. U posezení jsou nainstalovány deštníky od Radegastu a Kofoly a plánujeme opravu časem poškozených laviček. Vedle dřevníku budeme budovat zákoutí s posezením a ohništěm pro opékání párků a postupně se přesuneme k řece Ondřejnici. Tam jsme vyčistili část břehu, kam bude umístěno posezení u vody, a pro děti tam chceme vytvořit mini lanové centrum.

 

 

 

V hlavách se nám toho honí ještě mnoho, ale těžko se dá vše realizovat okamžitě, ať už z důvodu pracovní vytíženosti, tak i finančních. Závěrem bych ještě velice rád poděkoval našim návštěvníkům, manželům Markétě a Radkovi Celerovým, kteří nám přispěli částkou 10.000 Kč na rekonstrukci dětského hřiště. Děkujeme moc!

 

Aleš Drlík, statutární ředitel spolku