Zpráva o činnosti spolku Koupaliště Hukvaldy 1/2023

  

Ani jsme se nenadáli a máme rok provozování hospůdky na koupališti a přilehlého areálu za sebou. Závěr roku proběhl v komorním stylu s posezením uvnitř, které jsme sem tam doplnili o hudební večery. Pátého prosince nás navštívil Mikuláš s čerty a andělem, otevřeno jsme měli také o Štědrém dnu a vánočních svátcích a rok 2022 jsme zakončili silvestrovskou párty.

 

 

Úspěch hudebních večerů nás utvrdil v tom, že lidi se chtějí stále bavit, a tak jsme začátek roku 2023 pojali v pravidelném pořádání hudebních večerů ať už s reprodukovanou hudbou, kdy hrajeme písničky na přání, tak i s živými kapelami. Začátkem února to bylo ve znamení folku a grunge s písničkáři „Bujónem“ a Jakubem Tichým doplněné o Neklanovy básně a prózu. Poslední únorový pátek k nám zavítala rocková kapela Marian 333, se kterou si zazpíval i náš štamgast Igor Fojtík. Atmosféra byla výborná a my určitě v takto nastaveném formátu budeme i nadále pokračovat.

 

 

Nezaháleli jsme ani při úpravách budovy naší hospůdky, kde jsme ve spolupráci s obecní „rychlou rotou“ zprovoznili přídavné elektrické topení a zdroje tepla rozšířili o dva nové radiátory. Teď už začínáme vyhlížet jaro, těšíme se na přesun ven a na nové úpravy venkovního areálu, kde máme ve spolupráci s obcí v plánu vytvořit betonový taneční parket před pódiem, a nadále zdokonalovat dětské hřiště a pořádat různé kulturní akce.     

 

 

Aleš Drlík, statutární ředitel spolku