Na čepu

 

Základní nabídku na našem čepu bude tvořit pivo Radegast 10 a 12, které vyjma posledních 6ti let ke koupališti neodmyslitelně patří. Abychom vám nabídku trošku rozšířili, zapojili jsme se do programu "Volba sládků" díky které budeme moci každý měsíc ochutnat nějaký speciál z portfolia pivovarů Plzeňského Prazdroje. Víkendy dále obohatíme o pivo Pilsner Uruquel, samozřejmostí bude čepovaný Birel, Kofola a Malinovka. Pokud budete u nás chtít uspořádat nějakou akci či oslavu, můžete se na čep vybrat i jinou značku piva patřící pod Plzeňský Prazdroj jako např. Kozel, Gambrinus, Excelent či Primus.

 

 

 

RADEGAST RÁZNÁ 10 

Nekompromisní hořké osvěžení! Skutečná desítka nabízí nekompromisní hořké osvěžení. Její výrazná hořkost je vyvážená svěžím chmelovým aroma a plnější chutí, než je u výčepních piv běžné.

 

RADEGAST RYZE HOŘKÁ 12 

Skutečná 12 s plnou hořkou chutí! Ryze hořká dvanáctka je prémiový světlý ležák s charakteristickou hořkostí a plnou chutí. Díky použití tří druhů moravského chmele vyniká svým výrazným chmelovým aroma.

 

 

 

PILSNER URQUELL

Jedinečný světlý plzeňský ležák se stal legendou mezi pivy a dal vzniknout zcela nové pivní kategorii (Pils, Pilsner). Jeho receptura i varní postup se od jeho vzniku v roce 1842 nezměnily. Díky umění plzeňských sládků se nemění ani jeho kvalita a jeho chuťový profil. To ostatně prokazují pravidelná laboratorní srovnání, z nichž nejstarší se datuje do roku 1897.

 

 

 

PIVNÍ SPECIÁL Z VOLBY SLÁDKŮ

Sládci Plzeňského Prazdroje připravili jedinečný program Volba sládků, v němž postupně představují speciální várky piv. I v naši hospůdce tak budete moci v průběhu 12 měsíců ochutnat až 12 unikátních čepovaných piv, každý měsíc jedno.

 

  

 

BIRELL SVĚTLÝ

Tajemství výroby Birellu Světlého je ve speciálně vyšlechtěném kmeni pivovarských kvasinek, které se při jeho výrobě používají. Díky nim se Birell připravuje v nezkráceném výrobním procesu, stejném jako známe u klasického piva. Neprochází žádnými chemickými ani fyzikálními úpravami, čehož výsledkem je dokonalá plná  a příjemná hořká chuť piva.