Členové spolku

 

 

Aleš Drlík

Soukromý podnikatel vlastnící specializovaný obchod na cyklistiku a motokros GTSTORE se sídlem na Hukvaldech, aktivně se podílel na vybudování pumptracku v daném areálu, jehož je v dnešní době správcem. Od roku 2015 je také pořadatelem úspěšné hudebně-sportovní akce Rock Bike Fest konané každoročně v areálu koupaliště v letních měsících. Je statutárním ředitelem spolku, správce areálu včetně přilehlého pumptracku  a provozní hospůdky.

 

Ivana Drlíková

Několik let působila v hostinské činnosti a v prodejně s potravinami. Od roku 2015 je také spolupořadatelem úspěšné hudebně-sportovní akce Rock Bike Fest pořádané každoročně v areálu koupaliště v letních měsících. Působí na pozici vedoucí obsluhy Hospůdky na koupališti.

 

 

Mgr. Michaela Hrčková, DiS.

Vystudovala magisterský obor Dějiny výtvarných umění Univerzity Palackého v Olomouci, také obor Cestovní ruch a Hotelnictví a turismus. V současné době působí ve funkci kronikáře obce Hukvaldy a jako administrativní pracovník v prodejně GTSTORE, spolupořadatelem Rock Bike Festu a hlavní koordinátor Vánočního jarmarku pro dobrou věc. Ve spolku má na starosti vedení kompletních podkladů pro podvojné účetnictví, funkci fakturanta, zapisovatele, správu webových stránek, facebookového a instagramového profilu spolku, funkci kulturního referenta a má na starost marketing a propagaci pořádaných akcí.

 

Bc. Monika Odleváková

Má ekonomické vzdělání, v současné době je na mateřské dovolené, ale několik let působila na postu účetního referenta obecního úřadu na Hukvaldech. Její úloha je revizor spolku.

 

Eva Stojaspalová

Recepční Hotelu Hukvaldy. Ve spolku vypomáhá s obsluhou hospůdky.

 

Radana Libosková

Soukromá podnikatelka a majitelka obchodu s potravinami a drogistickým a papírenským zbožím Sklenovský koloniál na Dolním Sklenově. V minulosti pracovala jako provozní ve společenském domě Lázní Darkov, v restauraci Ristorante Da Capo v Českém Těšíně a v Hotelu Central v Českém Těšíne. Má tedy více než dvacetileté zkušenosti v hostinské činnosti.